Pár slov o mně

lucka2 S jógou jsem se poprvé setkala v roce 2008, kdy jsem na doporučení kamarádky během prázdninového pracovního týdne místo oběda trávila čas ve studiu na hodině jógy. Popravdě to byl dost náročný týden, během kterého jsem pocítila snad každičký sval na svém těle a snažila se zkrotit dech. Závěrečná relaxace, jemná masáž hlavy na konci každé lekce a hlavně přívětivá slova naší lektorky, vymazaly všechno mé trápení a já se cítila krásně uvolněně a svěže.

Veronika Carmanová - lektorka, která byla naší milou jógovou průvodkyní mi ukázala sílu jógy a já se pomalými krůčky vydala po její cestě. Jóga se stala součástí mého života, vnesla do něj více radosti, uvolnění a spokojenosti.

V roce 2015 jsem se rozhodla si znalosti jógy více rozšířit a přihlásila se do Power Yoga Akademie, ke studiu hatha jógy. Podmínkou složení zkoušky bylo i natočení DVD – vedení lekce s několika cvičenci. S natáčením mi pomohly mé kamarádky a nebylo to vůbec jednoduché, několikrát nás totiž zradila technika a natáčení se muselo opakovaně připravovat. Kamarádky však v józe našly zalíbení a my se začaly scházet pravidelně. Tím se otevřela má, původně neplánovaná, kapitola vedení lekcí.

2015-2016 Hatha jóga, Power Yoga Akademie
2016 Yin jóga, Karmayoga
2016 Hormonální jógová terapie dle Dinah Rodrigues, Rožumberská jóga
2016 Restorativní jóga a meditace, Power Yoga Akademie
2016-2017 Trenér jógy 2. třídy, Česká akademie jógy
2018 Jóga pro zdravá záda, Power Yoga Akademie

V současné době vedu pravidelné lekce jógy ve studiu Pilates Mirky Pantůčkové v Horních Počernicích www.mpilates.wbs.cz.